Hotel EURO
ubytování v Pardubicích

Hotel EURO

Srdečně vítejte v nově vybudovaném 4 hvězdičkovém hotelu. Hotel EURO se nachází v blízkosti historického centra Pardubic a zábavního aquacentra, 5 minut pěšky  od Pernštýnského náměstí.

Hotel Euro Vám nabízí prvotřídní ubytování v Pardubicích se službami v 63 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Všechny pokoje jsou klimatizované. Součástí hotelu je 
restaurace o 60 místech a 2 salonky. Kapacita většího salonku je cca 96 osob a kapacita menšího salonku je cca 38 osob.

Restaurace a bar

Restaurace a bar

V přízemí HOTELU EURO se nachází stylová plně klimatizovaná restaurace. Kapacita restaurace je cca 60 osob.

Nabízíme špičkovou gastronomii - české i mezinárodní speciality, jedinečné místo pro setkání s přáteli nebo kolegy při výjimečném jídle, prostory pro pořádání recepcí, svateb či jiných slavnostních příležitostí.

Konference a bankety

K těmto účelům Vám nabízíme 2 klimatizované salonky, které jsou vhodné pro pořádání konferencí, školení, recepcí, firemních prezentací, svateb, maturitních večírků a jiných akcí. Moderní vybavení zajistí úspěch a dokonalý průběh vaší akce. Plně k dispozici je jídelní a nápojový servis.

Konference a bankety
HOTEL EURO

Hotelové informace

Nekuřácké pokoje

Všechny typy pokojů jsou nekuřácké.

Číst více
Hotelové parkoviště

Parkovací místa se nacházejí v areálu hotelu
(150 Kč/den/auto).

Číst více
Internet zdarma

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Číst více
Klimatizace

Všechny pokoje jsou klimatizovány.

Číst více
Dobíjecí stanice pro elektromobil

AC nabíjecí stanice.

Číst více
Hotel EURO

Aktuality

Transfer z letiště: 3.200,- Kč

Nabízíme hotelový transfer - LETIŠTĚ PRAHA - HOTEL EURO a nebo HOTEL EURO - LETIŠTĚ PRAHA. Luxusní vozidlo, anglicky/německy mluvící řidič, cena za transfer 3.200 Kč včetně DPH. Cena je uvedena za cestu jedním směrem. Storno méně než 24 hodin před datem transferu - 100% z ceny transferu.

Více informací
Aquacentrum Pardubice

Navštivte nové zábavní aquacentrum v Pardubicích. V těsném sousedství hotelu se nachází nový plavecký areál, jehož součástí je aquacentrum, plavecký bazén, fitness, wellness a spoustu dalších atrakcí, služeb a vymožeností. V průběhu léta se otevírá letní pláž.

Více informací
50% sleva na GREEN FEE

Klienti Hotelu EURO / sleva –50 % na green fee v Golf Club Pardubice. Golfový areál je vzdálen 12 km od našeho hotelu. Pro klienty hotelu, zapůjčení golfových holí zdarma. Pro bližší informace kontaktujte hotelovou recepci.

Více informací
Hotel EURO

Kontakty

Adresa:

Jiráskova 2781

Město:

Pardubice 530 02

Check-in:

14:00

Telefon:

Check-out:

12:00